دانشجویان محترم مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد لطفاً جهت شرکت در آزمون آزمایشی پایان ترم روز دوشنبه مورخه 99/03/26  ساعت 10 صبح با مراجعه به سايت مرکز، در سامانه دانشجویی نام كاربري و كلمه عبور خود را وارد نمایید، و سپس بر روي سامانه دروس كليك نمايید و پس از باز شدن صفحه فهرست دروس من، در قسمت جهت مطالعه آزاد بر روي درس تربیت فرزند كليك نمایید و به قسمت آزمون هاي آن درس رفته و پاسخ به سؤالات را مطابق شرایط ذیل ثبت نمایید.

  در ضمن ذکر این نکته ضروری می باشد این آزمون برای آشنایی دانشجویان با نحوه برگزاری آزمون های الکترونیکی پایان ترم می باشد و لذا در صورت عدم شرکت در آزمون آزمایشی کلیه عواقب و تبعات احتمالی مربوط به آزمون الکترونیکی پایان ترم به عهده شخص دانشجو خواهد بود و حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.

  1. نحوه پاسخ گویی دانشجویان مقطع کارشناسی به 28 سؤال تستی آزمایشی:

  1-1. هر یک از 28 سؤال تستی 90  ثانیه زمان دارد، پس از گذشت 90  ثانیه، سؤال غیر فعال و غیر قابل رؤیت خواهد شد و سؤال بعد نمايش داده می شود. در صورتی که قبل از 90 ثانیه پاسخ سؤال را ثبت و تأیید کردید، می بایست پس از آن بر روی سؤال بعد کلیک نمایید تا سؤال بعدی نمایش داده شود.

  2-1. با پایان یافتن مهلت پاسخ گویی هر سوال، پاسخ شما به صورت خودکار ذخیره می گردد.

  3-1. در پایان پاسخ گویی به سؤالات، 15 دقیقه دیگر فرصت ویرایش سؤالات داده می شود. پس از ویرایش و ثبت آن، بر روی گزینه اتمام آزمون کلیک نمایید.

  4-1. جهت پیشگیری از بروز هرگونه مشکلی، زمان خود را تنظیم نموده و تا انتهای آزمون، از اتصال اینترنت خود اطمینان حاصل نمایید. در صورت قطع اینترنت و اتصال مجدد، کنتور زمان متوقف نخواهد شد.

  2. نحوه پاسخ گویی دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد به 8 سؤال تشریحی آزمایشی:

  1-2. هر یک از 8 سؤال تشریحی 15 دقیقه زمان دارد، پس از گذشت 15 دقیقه، سؤال غیر فعال و غیر قابل رؤیت خواهد شد و سؤال بعد نمايش داده می شود. در صورتی که قبل از 15 دقیقه پاسخ سؤال را ثبت و تأیید کردید، می بایست پس از آن بر روی سؤال بعد کلیک نمایید  تا سؤال بعدی نمایش داده شود.

  2-2. با پایان یافتن مهلت پاسخ گویی هر سوال، پاسخ شما به صورت خودکار ذخیره می گردد.

  3-2. در پایان پاسخ گویی به سؤالات، 15 دقیقه دیگر فرصت ویرایش سؤالات داده می شود. پس از ویرایش بر روی گزینه اتمام آزمون کلیک نمایید.

  4-2. جهت پیشگیری از بروز هرگونه مشکلی، زمان خود را تنظیم نموده و تا انتهای آزمون، از اتصال اینترنت خود اطمینان حاصل نمایید. در صورت قطع اینترنت و اتصال مجدد، کنتور زمان متوقف نخواهد شد.   

  5-2. چنانچه دانشجو برای پاسخ به سؤالات از کپی پیست استفاده نماید، تخلف محسوب شده و سیستم امکان 15 دقیقه ویرایش نهایی را از دانشجو سلب خواهد کرد.

  (دانشجویان گرامی این آزمون کاملاً آزمایشی می باشد و لذا هیچ نگرانی نسبت به صحت پاسخ ها نداشته باشید و با توجه به اطلاعات عمومی خود پاسخ دهید).

  منتظر اطلاعيه هاي بعدي ما باشيد

  موفق و پيروز باشيد

  واحد امتحانات